MIELEC. Koronawirus w Straży Miejskiej, problemy w budynkach magistratu

W szeregach Straży Miejskiej w Mielcu stwierdzono  obecność koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją od dzisiaj (08.10) wszyscy strażnicy przebywają na kwarantannie. W jednostce wdrożono wszystkie niezbędne procedury, w tym dezynfekcję pomieszczeń.

Mieleccy strażnicy miejscy, których stan zdrowia pogorszył się, niezwłocznie skorzystali z porady lekarskiej i zgodnie z zaleceniami udali się na zwolnienia lekarskie. W związku z zaistniałą sytuacją, osoby chcące zgłosić sprawę niecierpiącą zwłoki proszone są o kontakt telefoniczny z policją.
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i urzędników, w obu budynkach magistratu znajdują się osoby koordynujące przemieszczanie się petentów w tych miejscach. Rekomendowane jest ograniczenie bezpośrednich wizyt w Urzędzie Miejskim i w razie możliwości kontakt telefoniczny.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.