Mielczanin w ekipie “Liroya”

Na Szafera nie będzie bezpieczniej. Przez politykę?
W wyborach do Sejmu swoich kandydatów wystawił również znany raper, a ostatnio polityk, Piotr “Liroy” Marzec. Wśród jego ludzi znalazł się również mielczanin.

Listę Komitetu Wyborczego Skuteczni Piotra „Liroya” Marca w okręgu nr 23 otwiera były prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak. Nr 4 przypadł Arturowi Mryczko. To znany w Mielcu ekonomista, muzyk, działacz społeczno-polityczny, od lat ideowo związany z ruchem wolnościowym.

Przypomnijmy, że z ramienia PiS o miejsca w Sejmie ubiegają się: Fryderyk Kapinos (nr 16) Magdalena Bartkowicz (22), i Zbigniew Tymuła (29). Z listy PSL powalczą: Jan Tarapata (2), Stanisław Lonczak (10), i Monika Skowrońska Ziomek (13). Kandydatem Konfederacji jest Piotr Fila (23). Z Lewicy startują: Monika Rżany (21) i Kazimierz Gacek (30), a z PO – Krystyna Skowrońska (3) i Paweł Pazdan (30).
Lista kandydatów KW Skuteczni

 1. Andrzej Szlęzak
 2. Krzysztof Stelmach
 3. Bernadetta Bator
 4. Artur Mryczko
 5. Tomasz Drewniak
 6. Joanna Grabek
 7. Mariusz Mazurek
 8. Jolanta Wiktor
 9. Artur Kosiorowski
 10. Marcin Opałka
 11. Renata Jarosz
 12. Marek Wielgosz
 13. Monika Grzesiak – Kosiorowska
 14. Joanna Godek – Kowalska
 15. Marta Bujak
 16. Artur Gorczyca
 17. Karol Szostek
 18. Mariusz Matłosz
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.