Małżonkowie uprawiali konopie

Fot.: KPP Mielec

Kilka dni temu  policjanci zostali wezwani na interwencję do awanturujących się małżonków w jednym z domów w Padwi Narodowej. Gdy próbowali zażegnać konflikt, w jednym z pokoi ujawnili susz roślinny.
Mundurowi szukali więc dalej. W ogrodzie znaleźli tunel foliowy, a w nim 6 krzewów konopi indyjskich. Tester narkotykowy wskazał, że zabezpieczony susz to marihuana. Narkotyk został przekazany do laboratorium kryminalistycznego na dalsze badania. 54-letni mieszkaniec posesji trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do winy. Tłumaczył, że konopie przechowywał na własny użytek. W sprawie trwają dalsze czynności.


O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.