Mają włamywacza z Radomyśla Wielkiego

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci ustalili i ujęli sprawcę włamania do dwóch pustostanów w Radomyślu Wielkim. To 46-letni mieszkaniec tego miasteczka.

Mundurowi z Radomyśla Wielkiego od pewnego czasu pracowali nad sprawą włamań do pustostanów. Prowadzone przez nich czynności przyniosły w końcu skutek, co pozwoliło wytypować sprawcę.

Złodziejem okazał się być 46-letni mieszkaniec Radomyśla Wielkiego. Policjanci ustalili, że wybił on szyby w oknach w dwóch niezamieszkałych, znajdujących się obok siebie domach i co jakiś czas wynosił z nich metalowe elementy pieców żeliwnych, które kolejno sprzedawał na skupie złomu.
Na podstawie zebranego materiału dowodowego 46-latek usłyszał zarzut włamania. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Teraz stanie przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.