Józef Więcław zrezygnował ze stanowiska dyrektora mieleckiego szpitala

Starostwo Powiatowe w Mielcu poinformowało dziś, że w czwartek (30.04) Józef Więcław przestanie pełnić funkcję dyrektora Szpitala Specjalistycznego.  Powody są nieznane.

Rozwiązanie umowy następuje na wniosek dyrektora, który złożył swoją rezygnację 31 marca.  Decyzja ta wynika z przyczyn, o których Józef Więcław nie chciałby informować szerszej opinii publicznej. Ze zrozumiałych względów mieleckie starosto również nie będzie ich upubliczniać.
Zarząd Powiatu przychylając się do decyzji dyrektora, wyraża mu podziękowanie za zaangażowanie w realizację planu naprawczego, obecnie przyćmionego sytuacją epidemiologiczną, który nadal ma szanse na wyjście lecznicy z zapaści, w jakiej się znalazła po 2018 roku. Obowiązki szefa mieleckiej lecznicy przejmie dotychczasowy zastępca dyrektora do spraw ekonomicznych, Zbigniew Torbus.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.