Dwa nowe zarażenia koronawirusem w powiecie mieleckim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (23.07) o kolejnych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju koronawirusa potwierdzono u 41 580 osób, z których 1 651 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 1 142 osób: 647 wyzdrowiało, a 58 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 9 osób, 1 949 poddano kwarantannie, w izolacji jest 340.

Dziś Sanepid poinformował o kolejnych dwóch przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim. Chodzi o mężczyznę i kobietę. Oboje są w ścisłej izolacji. W sumie na naszym terenie Covid-19 dotknął 36 osoby, z których 20 wyzdrowiało.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.