Leszek Ojrzyński nie jest już trenerem Stali Mielec

Leszek Ojrzyński nie jest już trenerem Stali Mielec

FKS Stal Mielec poinformował dziś, że trenerem pierwszego zespołu przestał być Leszek Ojrzyński. Klub nie zdradził jednak przyczyn swej decyzji.
Treść komunikatu FKS Stal Mielec:

„Z dniem 12 kwietnia 2021 roku funkcję trenera  pierwszej drużyny FKS Stal Mielec przestaje pełnić Leszek Ojrzyński. Trenerowi dziękujemy za zaangażowanie w pracę dla naszej drużyny. Życzymy wszystkiego dobrego na dalszej drodze kariery zawodowej.”

Leszek Ojrzyński (urodzony w 1972 roku) swoją trenerską karierę rozpoczynał w zespole trampkarzy Legii Warszawa. Był asystentem trenera m.in. w: Błękitni Stargard Szczeciński, Radomiaku Radom czy Polonii Warszawa. W 2006 r. został pierwszym trenerem Znicza Pruszków, gdzie jednym z jego podopiecznych był Robert Lewandowski. Po roku pracy odszedł do Wisły Płock.

W 2008 roku objął posadę pierwszego trenera Rakowa Częstochowa. Następnie był trenerem w takich drużynach jak: Odra Wodzisław Śląski, Zagłębie Sosnowiec, Korona Kielce, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Górnik Zabrze, a także Arka Gdynia. Ostatnim klubem trenera Ojrzyńskiego była Wisła Płock.
Na swoim koncie ma Puchar Polski i Super Puchar Polski z Arką Gdynia. Jednak największą sławę zyskał w Koronie Kielce, gdzie stworzył słynną „bandę świrów”.  Prowadzone przez niego zespoły zawsze grają z wielką ambicją i zaangażowaniem. Nie inaczej było w Mielcu. W pamięci kibiców FKS pozostanie zwłaszcza wyjazdowe zwycięstwo podopiecznych Ojrzyńskiego nad Legią Warszawą.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.