Latami znęcał się nad swoją rodziną. Groził jej sztyletem [ZDJĘCIE]
50-letni mężczyzna przez kilka lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami. Został zatrzymany przez mielecką policję podczas kolejnej awantury domowej, którą wszczął po powrocie do kraju.

50-latek był pijany. Groził rodzinie sztyletem. Przedmiot ten został zabezpieczony przez mundurowych, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut znęcania się nad rodziną oraz gróźb pozbawienia życia kierowanych wobec członków rodziny.

Sąd zastosował wobec domowego tyrana środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu dopięciu lat pozbawienia wolności.
Tym sztyletem 50-latek groził swojej rodzinie /Fot. KPP Mielec/
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.