Latający dron nie nie pozwalał się skupić na cmentarzu?

W sieci pojawiły się zdjęcia i filmy pokazujące z lotu ptaka mieleckie cmentarze w Dniu Wszystkich Świętych. Wykonano je przy użyciu drona. Nie każdemu spodobała się taka forma dokumentowania 1 listopada. Świadczy o tym komentarz, który znaleźliśmy w Internecie:

– „Wczoraj po godzinie 16 ktoś używał drona nad Cmentarzem Komunalnym w Mielcu. Latające urządzenie nie pozwalało mi skupić się na modlitwie, jak zapewne innym też. Brak szacunku i taktu do miejsca i czasu gdzie go używano. Mam nadzieję, że osoba, która go puszczała, zrozumie to co chcę przekazać i w dniu 1listopada już nigdy tego nie zrobi.”

Nie wszyscy podzielali oburzenie internauty. – Człowiek jak chce się skupić na cmentarzu i pomodlić w ciszy, to raczej idzie w inny dzień niż 1 listopada…. Dobrze, że komary już zapadły w sen, bo też pewnie by rozpraszały – ironizowała Justyna. – Takie trudności z koncentracją i skupieniem oraz łatwość rozpraszania uwagi wymagają specjalistycznej konsultacji.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.