Kradli rury melioracyjne

Policjanci z komisariatu w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali złodziei, którzy skradli rury melioracyjne z terenu budowy kanalizacji. Grozi im do pięciu lat więzienia.

O kradzieży policję powiadomił pokrzywdzony właściciel firmy. Straty z tego wyniku wycenił na 3500 złotych. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 28 i 34 lat. Wszyscy są mieszkańcami gminy Radomyśl Wielki. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Noc spędzili w policyjnych aresztach.
Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Zebrane dowody pozwoliły przedstawić im przestępstwa zarzut kradzieży. Mężczyźni przyznali się do zarzutu i złożyli wyjaśnienia. Skradzione rury zostały odzyskane i już zostały przekazane właścicielowi. Podejrzanym za kradzież grozi do pięciu lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.