Koszmarny wypadek motorowerzysty. Jadąc zahaczył o metalową linę
W Białym Borze, w gminie Przecław, doszło do wypadku, w wyniku którego z ciężkimi obrażeniami do szpitala trafił 15-letni motorowerzysta. W tej sprawie zatrzymany został 41-letni mieszkaniec gm. Przecław, który mógł przyczynić się do obrażeń doznanych przez nastolatka.

Wiadomo, że kilka dni temu dwóch chłopców jadących motorowerem najechało na metalową linkę. Kierujący skuterem 15-latek z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany z miejsca zdarzenia przez załogę karetki pogotowia. Drugi z chłopców po zaopatrzeniu medycznym opuścił szpital.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że linkę pomiędzy metalowymi słupkami rozwiesił właściciel drogi. Mężczyzna jest podejrzewany o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady i wykonali dokumentację fotograficzną, która pomoże odtworzyć przebieg zdarzenia.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.