Kornelia – to ona urodziła się pierwsza w 2022 roku

Kornelia - to ona urodziła się pierwsza w 2022 roku

Pierwszą mieszkanką powiatu mieleckiego, która przyszła na świat w 2022 roku, jest Kornelia. Dziewczynka urodziła się o godz. 9:37. Gratulujemy rodzicom i przesyłamy najlepsze życzenia dla ich maleństwa.
Informowaliśmy dziś, że pierwszą mielczanką, która przyszła na świat w 2022 roku była Michalina. Dziewczynka urodziła się w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu 1 stycznia 2022 roku, o godz. 10.30.

Niespełna godzinę wcześniej, bo o godz. 9:37 w tej samej lecznicy pojawiła się na świecie Kornelia.

Podczas pierwszych pomiarów ważyła 2 870 g.Wiadomo, że jest na pewno pierwszą mieszkanką powiatu mieleckiego, która urodziła się w 2022 roku. Nie wiemy natomiast z jakiej pochodzi gminy.

Z mamą dziewczynki, panią Joanną przed Oddziałem Noworodkowym spotkali się starosta Stanisław Lonczak i Członek Zarządu Powiatu, Zbigniew Działowski. Panowie w towarzystwie dyrektora mieleckiego szpitala złożyli szczęśliwie mamie gratulacje i wręczyli jej okolicznościowy prezent.
– Z okazji narodzin córeczki składam życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Życzę radości, cierpliwości, żeby każdy dzień przynosił jeszcze więcej miłości – mówił starosta.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

 1. ,,Z okazji narodzin córeczki składam życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Życzę radości, cierpliwości, żeby każdy dzień przynosił jeszcze więcej miłości”
  Życzenia, życzenia. Każdy kto był w małżeństwie powie jak wygląda rzeczywistość – miłości jest z każdym dniem coraz mniej.
  Żona rywalizuje z mężem, dochodzi do coraz częstszych kłótni, a na końcu czeka na nich rozwód i sąd rodzinny. W większości przypadków w naszych niesprawiedliwych sądach facet traci dzieci i pieniądze, a zyskuje matka.
  Matka aby je zdobyć, często sięga po argument siły i agresji, nawet jeżeli one nie miały miejsca – np. mąż na nią krzyczał, stosował przemoc fizyczną.
  Niestety nikt nie zwraca uwagi na przemoc psychiczną ze strony kobiety wymierzoną w faceta – np. manipulacje, posługiwanie się seksem jak narzędziem do wywierania wpływu, śmianie się z jego osiągnięć wśród znajomych zamiast wspierania. Przemoc psychiczna ze strony kobiety może niszczyć przez długie lata, jednak nikt nie bierze jej pod uwagę bo facet ma niby być ,,silny i nie dawać sie kobiecie” i ,,nie być babą”.

  Faktem na który trzeba też zwrócić uwagę to odsetek ojców którzy wychowują nie swoje dzieci nie wiedząc o tym. Co dziesiąta kobieta w Polsce przyznała się, że zdradziła męża i urodziła mu dziecko innego faceta : https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/co-10-polak-wychowuje-nie-swoje-dziecko-mozna-to-sprawdzic-dzieki-badaniom-dna/73w4kqk
  Można sprawdzić ojcostwo robiąc test DNA w łatwy sposób.

  Jednak statystyki na temat rozwodów są największym argumentem aby nie żenić się. https://www.money.pl/gospodarka/malo-slubow-duzo-rozwodow-czy-dane-za-2021-budza-trwoge-6654542061218336a.html
  https://ciekaweliczby.pl/rozwody/
  Odsetek rozwodów z roku na rok wzrasta. W 2018 33% zawartych małżeństw rozpadło się.

  Inwestuje się czas, pieniądze i zaangażowanie, własne zdrowie psychiczne aby skończyć w sądzie rodzinnym gdzie sędzia walnie alimenty facetowi za nie jego dziecko – rzeczywistość śmiecia społecznego o nazwie ,,rodzina”

  Rodziny miały sens kilkadziesiąt lat temu. Dzisiaj zakładają je osoby z ilorazem inteligencji niższym od małpy – to czy mają wykształcenie wyższe nic nie znaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.