Kolejny mieszkaniec powiatu mieleckiego z koronawirusem. To młody mężczyzna

Ministerstwo Zdrowia w czterech komunikatach poinformowało dziś (27.03) o kolejnych 168. potwierdzonych przypadkach koronawirusa, z czego 8. to mieszkańcy Podkarpacia. Chodzi o powiaty: stalowowolski (2), rzeszowski (2), jasielski (1), leżajski (1), mielecki (1) i jarosławski (1). Zakażonych w sumie jest 1 389 Polaków, z czego 16, niestety, zmarło.

Mieszkańcem powiatu mieleckiego, o którym powiadomił resort zdrowia, jest młody mężczyzna. Jego stan jest na tyle dobry, że nie został hospitalizowany. Jest objęty ścisłą kwarantanną.
Na Podkarpaciu koronawirusa stwierdzono u 61 osób, pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 7 756 mieszkańców, 1 709 poddano kwarantannie. W szpitalach jest 95 pacjentów, u których podejrzewa się koronawirusa.  W powiecie mieleckim potwierdzono już 9. przypadków koronawirusa, pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 524 osób, 686 poddano kwarantannie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.