Prawie 250 kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce

Tak dużej liczby potwierdzonych przypadków koronawirusem jednego dnia nie było nigdy. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj (28.03) o kolejnych 249 zakażeniach. Dowiedzieliśmy się również o dwóch nowych zgonach spowodowanych tym patogenem. Zmarli mężczyźni: w Warszawie (70 l.) i Lublinie (67 l.). Mieli choroby współistniejące.

Resort zdrowia powiadomił o 10. kolejnych zakażaniach na Podkarpaciu. Są to mieszkańcy powiatów: tarnobrzeskiego (4 osoby), krośnieńskiego (1), stalowowolskiego (1), przemyskiego (1), jarosławskiego (1), strzyżowskiego (1), sanockiego (1). Dotychczas w regionie zaraziło się już 71 osób, jedna zmarła.
W powiecie mieleckim potwierdzono dziewięć przypadków koronawirusa, pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 334 osób, 679 poddano kwarantannie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.