Kolejne zarażenia koronawirusem w powiecie mieleckim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (07.09) o kolejnych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.

Wedle danych Ministerstwa Zdrowia w kraju koronawirusa potwierdzono u 71 126 osób, z których 2 124 zmarły. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 745 osób: 1 938 wyzdrowiały, a 92 odeszło. Pod nadzorem jest 17 osób, 2 525 poddano kwarantannie, w izolacji przebywa 568, hospitalizowanych jest 147.
Dziś podkarpacki Sanepid powiadomił o kolejnych trzech zarażeniach na naszym terenie. Tym razem chodzi o kobietę i dwóch mężczyzn. W sumie w powiecie Covid-19 dotknął 87 osoby, z których 59 wyzdrowiało, a 1 zmarła. Obecnie kwarantanną objętych jest 114 mieszkańców naszych okolic.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.