WOLA MIELECKA. Zaginął Marian Soboń. Pomóżmy go odnaleźć

Policja poszukuje zaginionego Mariana Sobonia, 61-letniego mieszkańca Woli Mieleckiej. Mężczyzna wyszedł w piątek (04.09) rano z domu i ślad po nim zaginął. Poszukiwany może poruszać się samochodem Volvo XC 60 koloru złotego o nr rejestracji RMI 45404.

Rysopis zaginionego Mariana Sobonia: wzrost 181-185 cm, średnia budowa ciała, oczy jasne, włosy krótkie proste siwe, wąsy. W chwili zaginięcia mieszkaniec Woli Mieleckiej ubrany był w spodnie typu sztruks koloru ciemnego, sweter koloru szarego z łatami na łokciach.
Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z dyżurnym mieleckiej policji lub telefon pod nr 47 822 7310 lub 997.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.