Kolejna tragedia na drogach w powiecie. Tym razem zginął 78-letni kierowcaDziś (30.10) nad ranem na drodze w Rudzie, w gminie Radomyśl Wielki doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginął 78-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.

Do nieszczęścia doszło ok. godz. 9.30 na trasie Radomyśl Wielki-Przecław. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierowca osobowej mazdy wyprzedzał dwa holujące się pojazdy. Będąc ostatnim w kolumnie kilku pojazdów, nie zdążył wrócić na swój pas i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Daewoo Matiz, który uderzył w holowany pojazd. Kierujący tym drugim pojazdem 78-letni mężczyzna mimo reanimacji niestety zmarł.
Policjanci od kierującego mazdą pobrali krew do badań. Na miejscu zdarzenia drogowego pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13.30.
To druga śmierć  w ostatnim czasie na drogach powiatu. Wczoraj (29.10) popołudniu w Mielcu śmierć na miejscu poniósł 34-letni kierowca fiata bravo. Więcej o tym TUTAJ.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.