Kolejna mieszkanka powiatu mieleckiego z potwierdzonym koronawirusem

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (02.09) o kolejnym potwierdzonym przypadku koronawirusa w powiecie mieleckim.

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w całym kraju koronawirusem potwierdzono u 68 517 osób, z których 2 078 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 507 osób: 1 449 wyzdrowiały, a 86 odeszło, w tym dwoje dziś. Pod nadzorem znajduje się 11 osób, 2 889 poddano kwarantannie, a w izolacji jest 818.
Dziś podkarpacki Sanepid poinformował o kolejnym przypadku koronawirusa na naszym terenie. Chodzi o kobietę. Do tej pory na naszym terenie Covid-19 dotknął 80 osób, z których 52 wyzdrowiało, jedna zmarła. Kwarantanną objętych jest 80 mieszkańców powiatu mieleckiego.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.