Kobieta prezydentem Mielca?
Dość niespodziewanie chęć kandydowania na najważniejszy urząd w mieście ogłosiła Beata Cetnar. W przeciwieństwie do swych kontrkandydatów nie zrobiła tego jednak na konferencji prasowej.

Swoimi planami pani Beata podzieliła się na portalu społecznościowym: – W tym roku kandyduję na prezydenta Mielca – napisała krótko, a trzy dni później dodała: – Wszystkim zaniepokojonym moim ostatnim postem, starającym się mnie zastraszyć, oświadczam, że się nie boję.
Beata Cetnar ma 47 lat, jest mężatka, ma troje dzieci. Trenowała lekkoatletykę w FKS Stali Mielec. Obecnie jest nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 6, a także założycielką i prezesem Akademii Siatkówki i UKS Szóstka Mielec. Jak zapowiada, nie będzie wiązać się z żadną opcją polityczną – chce wystartować z ramienia własnego komitetu wyborczego.

Program wyborczy pani Beaty póki co jest nieznany. Wiadomo, że jest atrakcyjną i zadbaną kobietą. Od lat promuje sport i zdrowy tryb życia, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Należy się więc spodziewać, że zależeć jej będzie na infrastrukturze sportowej i wspieraniu młodych talentów.
Beata Cetnar
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

7 Komentarzy

    • Piotr pani Beara jest z ukladu. Widac zepan nie zna sie na polityce. Oani Beata jest bliska ukladowi z p. Chodorowskim

  1. Bardzo dobrze, spojrzy na miasto innym okiem, a najwazniejsze nie jest skazany na zadna opcje partyjna. Popieram bardzo mocno!!! ❤️❤️

  2. Jak ktos o takiej reputacji smie wogole startowac na stanowisko urzedowe??juz sam fakt ze pracuje w szkole to zenada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.