Klub potwierdza: Dariusz Skrzypczak nowym trenerem Stali Mielec
FKS Stal Mielec potwierdziła krążące po sieci nieoficjalne informacje o tym, że Dariusz Skrzypczak zostanie nowym trenerem Biało-Niebieskich. Zastąpi on Dariusza Marca, który nie dogadał się z władzami mieleckiego klubu i nie przedłużył kontraktu.

Dariusz Skrzypczak urodził się 13 listopada 1967 roku w Rawiczu. To były znakomity piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Grał między innymi w Lechu Poznań (245 meczy i 36 goli) i FC Aarau (227-14). W pierwszej reprezentacji Polski zaliczył siedem spotkań.

Jako trener przez wiele lat pracował w Szwajcarii, gdzie był między innymi zatrudniony jako trener pierwszoligowej drużyny FC Solothurn. 1 lipca 2019 roku rozpoczął pracę jako asystent trenera Dariusza Żurawia w Lechu Poznań. Teraz przyszedł czas na samodzielną pracę w FKS Stal Mielec.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.