Kamil zachwycił w „Szansie na sukces” [WIDEO, FOTO]

Kamil zachwycił w "Szansie na sukces" [WIDEO, FOTO]

Kamil Jachyra, 14-letni mieszkaniec Mielca, wygrał ostatni odcinek „Szansy na sukces”. Uznanie jury zyskał dzięki wykonaniu utworu De Mono „Zostańmy sami”. Program z jego występem można było obejrzeć w niedzielę (27.11) na antenie TVP2.

„Szansa na sukces” to polski talent show. Przez lata prowadził go Wojciech Mann, teraz robi to Marek Sierocki. Program jest na antenie TVP2 od 1993 roku.
„Zostańmy sami”

Uczestnicy show śpiewają piosenki gwiazd polskiej muzyki, którzy są jurorami danego odcinka. Każdy wykonawca musi wybrać podkład muzyczny: z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej.

Nagrodą jest możliwość zaśpiewania piosenki z artystą i występ wszystkich finalistów w Sali Kongresowej w Warszawie. Zwycięzcy finału otrzymują prawo do występu na Koncercie Debiutów Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu lub Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Szansę na to ma Kamil Jachyra, który wygrał ostatni odcinek programu. z Zaśpiewał utwór z repertuaru De Mono „Zostańmy sami”, czym zachwycił jurorów.

Odniesie sukces?

– Wyczuwaliśmy, że masz tremę, że jesteś trochę „rozdygotany”. Istotne jest jednak to, że z twojego głosu słychać jakąś emocję, która wpływa na słuchacza. To jest najważniejsze, bo – jak Beethoven kiedyś powiedział – puszczenie fałszywego dźwięku jest bez znaczenia, natomiast granie bez pasji jest niedopuszczalne.

– U ciebie słychać minimalne braki techniczne, ale jeżeli popracujesz nad tym, to wszystko przed tobą. My ci tego życzymy, żebyś dzisiejszy występ był dla ciebie wielkim startem w show biznesie – mówił Robert Chojnacki, znany kompozytor i instrumentalista, który zdobył popularność występując w De Mono i z Andrzejem Piasecznym.
– Ten odcinek był dla mnie nowym doświadczeniem. Było naprawdę wspaniale. Zachęcam was również do obejrzenia finału z moim udziałem – komentował Kamil Jachyra.

Co ciekawe w programie wystąpiła również mama 14-latka, Dagmara Jachyra. Zaśpiewała utwór „Kosmiczny dreszcz” duetu Robert Chojnacki & Andrzej Piaseczny. Do telewizyjnego studia przyjechał również mąż pani Dagmary z dwójką dzieci.

To nie jedyny występ Kamila na antenie TVP. W marcu 2021 roku mogliśmy go podziwiać w programie „The Voice Kids Polska”. Wystąpił tam na żywo w „przesłuchaniach w ciemno”, gdzie zaprezentował hit Robyn „Dancing On My Own”, czym zachwycił jury w komplecie. Odpadł na etapie „bitwy”.

Kamil zachwycił w The Voice Kids of Poland [WIDEO]

 

Kamil Jachyra interesuje się muzyką od najmłodszych lat. Przejawiało się to nie tylko w śpiewie, ale i w tańcu. Rysuje ołówkiem, akwarelami, pastelami czy markerami. Inną miłością Kamila jest akrobatyka. Lubi też gry komputerowe. Kocha zwierzęta.

Galeria zdjęć

Kamil zachwycił w "Szansie na sukces" [WIDEO, FOTO]
Kamil zachwycił w "Szansie na sukces" [WIDEO, FOTO]

Kamil Jachyra zachwycił w kultowym programie TVP [WIDEO, FOTO]

Kamil Jachyra zachwycił w kultowym programie TVP [WIDEO, FOTO]

Kamil Jachyra zachwycił w kultowym programie TVP [WIDEO, FOTO]
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.