Kamil Jachyra z Mielca wystąpi w finale „Szansy na Sukces”. Pomóżmy mu

Kamil zachwycił w "Szansie na sukces" [WIDEO, FOTO]

Dziś (17.12), o godzinie 20 na antenie TVP2 odbędzie się finał „Szansy na Sukces”. Wśród jego uczestników będzie Kamil Jachyra z Mielca.

Przypomnijmy, że Kamil Jachyra wygrał jeden z ostatnich odcinków „Szansy na sukces”, wykonując utwór De Mono „Zostańmy sami”. Jego występ można było obejrzeć w niedzielę (27.11) w TVP2.
Co ciekawe w programie wystąpiła również mama 15-latka, Dagmara Jachyra. Zaśpiewała utwór „Kosmiczny dreszcz” duetu Robert Chojnacki & Andrzej Piaseczny. Do telewizyjnego studia przyjechał również mąż pani Dagmary z dwójką dzieci.

W sobotę (17.12), o godzinie 20 w TVP2 Kamil wystąpi na żywo w finale „Szansy na Sukces”.

O tym, czy zdobędzie główną nagrodę i wystąpi w Konkursie Debiuty podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2023, zdecydują SMS-y.

Kamil Jachyra jest podopiecznym Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Na co dzień jest uczniem V Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu.

Muzyką interesuje od najmłodszych lat. Poza tym rysuje również ołówkiem, akwarelami, pastelami czy markerami. Inną miłością Kamila jest akrobatyka. Lubi też gry komputerowe. Kocha zwierzęta.
Zwycięstwo w „Szansie na Sukces” to nie jedyny jego sukces. W marcu 2021 roku mogliśmy go podziwiać w programie „The Voice Kids Polska”.

Wystąpił tam na żywo w „przesłuchaniach w ciemno”, gdzie zrobił furorę. Odpadł na etapie „bitwy”.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.