II LO z nową salą gimnastyczną

Zakończyła się modernizacja sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu. Koszt tej długo oczekiwanej inwestycji to blisko 60 tys. zł. W ramach prac przeprowadzono: remont parkietu i ścian, malowanie grzejników, wymianę instalacji elektrycznej, montaż wentylatorów dachowych i siatki ochronnej na suficie hali. Odnowione zostały także pomieszczenia szatni, holu i korytarza. Zainstalowano również nowe oświetlenie.

– Remont tej hali potrzebny był już od długiego czasu – komentuje starosta mielecki, Zbigniew Tymuła. – Jej stan techniczny był bardzo zły, dlatego zdecydowaliśmy o bieżącym remoncie, po którym cały obiekt został odświeżony. Wierzymy, że odpowiednie zaplecze sportowe przyczyni się do zwiększenia aktywności fizycznej wśród naszej młodzieży.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.