Jutro Powiatowy Jarmark Świąteczny! Będzie zmiana organizacja ruchuW niedzielę (16.12) o godz. 11 na Rynku, w ramach Powiatowego Jarmarku Świątecznego, swoje produkty zaprezentuje blisko 70 wystawców. Na stoiskach będzie można znaleźć m.in.: świąteczne przysmaki, własnoręcznie wykonywane ozdoby i mnóstwo pomysłów na prezenty.

W związku z wydarzeniem czasowo zmieni się organizacja ruchu w rejonie starówki. Już od dziś (15.12) ul. Rynek zostanie wyłączona z ruchu. Ograniczenia te będą dotyczyć połączeń na styku ulic: Mickiewicza i Kościuszki oraz Legionów i Kilińskiego. Stan ten potrwa do poniedziałku (17.12).
W tym czasie zmianie ulegną także trasy mieleckich MKS-ów. Nastąpi wyłączenie komunikacji miejskiej z Rynku. Autobusy będą kursowały objazdem ul. Sienkiewicza i Staszica. Ich odjazdy będą się odbywały z przystanków przy ul. Staszica (w obie strony) i Obrońców Pokoju (tylko w stronę ul. Staszica). Dodatkowo, linia nr 15 w podanych godzinach będzie kursowała w obie strony ulicami Sienkiewicza, Staszica i św. Jana Pawła II z pominięciem przystanku Legionów Dworek 01.
Impreza obejmie również miejsca parkingowe wokół Rynku. W związku z tym organizatorzy jarmarku zwracają się z prośbą do mieszkańców starówki o czasowe przeparkowanie pojazdów.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.