Jula, Łzy i Lombard gwiazdami Powitania Lata na bulwarach w Mielcu
Dziś (22.06) na bulwarach przy ulicy Rzecznej w Mielcu odbędzie się sztandarowa impreza starostwa, czyli Powiatowe Powitanie Lata. Gwiazdy imprezy to Jula, Łzy i Lombard.

Na początku, o godz. 18.30 na scenie wystąpi Jula, wokalistka znana m.in. z hitu „Za każdym razem”. Na godz. 20 zaplanowano koncert grupy Łzy z pochodząca ze Zdziarca w gminie Radomyśl Wielki, Sarą Chmiel-Gromalą na wokalu. O godz. 22  na scenie zobaczymy legendarny zespół, Lombard.

Organizatorzy Powiatowego Powitania Lata przygotowali także inne atrakcje, w tym m.in.: Rowerową Grę Miejską, wesołe miasteczko, konkursy i zabawy oraz stoiska gastronomiczne.

Od rana na posterunku 😉 czuwamy, dogrywamy, dopinamy na ostatni guzik 😃 Czekamy na Was od 18:00! ❣️❣️❣️

Opublikowany przez Powiat Mielecki Sobota, 22 czerwca 2019

 

W związku z imprezą z ruchu wyłączone zostaną: ulica Lisa, od skrzyżowania z ul. Kościuszki do ul. Rzecznej (cały odcinek), oraz ulica Rzeczna, od parkingu do kładki nad Wisłoką. Drogi będą dziś zamknięte do godz. 24. Zakazy wjazdu nie dotyczy okolicznych mieszkańców.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.