Jest wykonawca zadaszenia boiska przy Sportowej
Jest wykonawca zadaszenia boiska przy Sportowej

Rozstrzygnęło przetarg na budowę zadaszenia boiska piłkarskiego przy ulicy Sportowej w Mielcu. Firma z Warszawy zrealizuje tę inwestycję za 2 318 845 zł. Prawie 1,1 mln zł z tej kwoty pochodzi z Ministerstwa Sportu i Turystyki, resztę wyłoży miasto.
Komisja przetargowa miała do wybory trzy oferty i ostatecznie za najkorzystniejszą uznała ofertę złożoną przez konsorcjum wykonawców z Warszawy. Umowa zakłada, że zadaszenie nad boiskiem na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji powinno się pojawić do końca października tego roku.

To drugie podejście. Pod koniec ubiegłego roku miasto unieważniło pierwsze postępowanie, usunęło błędy z dokumentacji i ogłosiło kolejny przetarg.

Sama powierzchnia zadaszenia pneumatycznego ma wynieść 8 664 metry kwadratowe. Jego wysokość to 19 m., kubatura – 164 616 m. sześciennych. Trzeba też będzie wykonać prace ziemne i instalacyjne.
Oprócz samego zadaszenia powstać mają także trzy budynki techniczne służące między innymi do obsługi zadaszenia i zapewnienia ogrzewania „hali”.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.