Jest nowy dyrektor w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu

W Starostwie Powiatowym w Mielcu zakończył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Komisja wybrała na to stanowisko Arkadiusza Gałkowskiego, wieloletniego naczelnika Wydziału Edukacji w mieleckim magistracie.

Arkadiusz Gałkowski urodził się w 1961 r. w Proszowicach koło Krakowa. Ukończył studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej, gdzie otrzymał tytuł magistra historii. W latach 1987-1995 pracował w Szkole Podstawowej nr 8 w Mielcu, początkowo jako nauczyciel historii, a od 1992 r. jako wicedyrektor.
Od 1995 r. do października 2019 r. był naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta. Jest współinicjatorem szeregu przedsięwzięć: pierwszej samorządowej szkoły ponadgimnazjalnej – V Liceum Ogólnokształcącego, pierwszej samodzielnej uczelni – Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania oraz pierwszej w powiecie szkoły integracyjnej – Szkoły Podstawowej nr 11.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.