Jeden z liderów protestów przeciwko Kronospanowi chce być prezydentem
Poznaliśmy kolejnego kandydata na prezydenta Mielca. To 35-letni Grzegorz Ziomek, którego poparł Ruch Kukiz’15. Wcześniej start w wyborach na najważniejszy urząd w mieście zadeklarowali: Piotr Wiech (Nasz Mielec), Fryderyk Kapinos (PiS); Jan Myśliwiec (Razem dla Ziemi Mieleckiej), i najmniej znana Beata Cetnar, która zamierza wystartować z ramienia własnego komitetu wyborczego.  

Grzegorz Ziomek znany jest w Mielcu przede wszystkim z organizacji protestów przeciwko firmie Kronospan. Jest także założycielem stowarzyszenia Odrodzony Mielec. Trzy lata temu z ramienia Kukiz’15 ubiegał się o mandat posła. Jaki jest jego program wyborczy?
Zapowiada m.in.: walkę z Kronospanem, udrożnienie komunikacyjne miasta, i szukanie oszczędności w kasie magistratu. Ziomek jest zwolennikiem: poszerzenia granic Mielca,powstania Muzeum Podkarpackiego Lotnictwa, przywrócenia budżetu obywatelskiego, oraz zagospodarowania mieleckich stawów. Obiecuje również działania na rzecz rozwoju lokalnego sportu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.