Magistrat znosi obostrzenia związane z COVID-19

Magistrat znosi obostrzenia związane z COVID-19

Urząd Miejski w Mielcu zniósł dziś obostrzenia związane z epidemią COVID-19. Przywrócono bezpośrednią obsługa interesantów. Czynny jest już też punkt obsługi bankowej mieszący się w budynku magistratu.
Mimo zniesienia ograniczeń, w celu załatwienia sprawy miejscy urzędnicy zalecają kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną (e-mail sekretariat@um.mielec.pl lub ePUAP).

Apelują również o załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących z wyłączeniem przypadków, w których obecność innych osób jest konieczna do załatwienia określonej sprawy.

Wszystkie osoby odwiedzające magistrat są zobowiązane do zakrywania ust i nosa maseczką.
Po wejściu do urzędu zaleca się również korzystanie z dozownika z płynem do dezynfekcji rąk. Jest też apel o zachowanie dystansu społecznego, czyli 1,5 m.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.