Jasiek Szynal z Tuszymy zaśpiewał dziś w finale „Mam Talent” [WIDEO, ZDJĘCIA]

Za nami 12. sezon programu „Mam Talent”. Jednym z finalistów popularnego show TVN był Jasiek Szynal z Tuszymy, w powiecie mieleckim. Młody wokalista zaprezentował dziś (30.11) swój autorski utwór, czym po raz kolejny zachwycił jury. – Genialny występ – usłyszał.
Jasiek Szynal ma tylko 18 lat, ale od dawna występuje na scenie zarówno solo, jak i z zespołami, w tym z Mielecką Orkiestrą Dętą i kapeli Jelly Beans, której od dwóch lat jest wokalistą.

W finale, podobnie jak we wcześniejszych występach programu „Mam Talent”, Jasiek Szynal wykonał własną kompozycję. Jurorzy nie kryli słów zachwytu Oto co powiedzieli:

  • Małgorzata Foremniak: – Kojarzysz mi się z domem. Bo kiedy wracamy do domu, zdejmujemy wszystkie nasze maski, zbroje, wszystko co nas uzewnętrznia. Stajemy się wtedy bliscy samemu sobie. Jesteś taki przytulny w tym wszystkim, co śpiewasz, taki prawdziwy od środka, autentyczny. I to jest chyba największa twoja siła”.
  • Agustin Egurrola: – Janek, ja po prostu ufam w każde twoje słowo. Jesteś prawdziwym facetem, takim z krwi i kości. Zachwyca mnie to, że masz dopiero 18 lat, a już masz tak ogromną dojrzałość. Zawsze faceci trochę później dojrzewają, muszą się wyszaleć, natomiast ty już doskonale wiesz, o co w tym życiu chodzi”.
  • Agnieszka Chylińska: – Zawsze cieszy głos dobrego wokalisty w finale. Bardzo dobry był ten numer, bardzo mocny. Genialny występ. Najfajniejsza piosenka, jak do tej pory”.
Mimo, że jurorzy byli na tak, widzowie zdecydowali, że zwycięzcami programu zostaną Marysia i Julian, którzy zaprezentowali niezwykłe powietrzne akrobacje. Jasiek Szynal zdobył dziewiąte miejsce.

Zdjęcia: Mam Talent TVN


Występ Jaśka Szynala i ogłoszenie wyników obejrzysz TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.