Internauci wybrali gwiazdę Powiatowych Dożynek. Nie jest to Feel ani Piasek
Na Facebooku mieleckiego starostwa zakończyło się właśnie głosowanie na gwiazdę przyszłorocznych Powiatowych Dożynek. Najwięcej punktów uzyskał zespół Ich Troje.
Głosowanie trwało od piątku do wtorku (27-31.10) i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Konkursowy post trafił do ponad 72 tys. odbiorców, doczekał się przeszło 70 udostępnień i 927 ważnie oddanych głosów. Za przyjazdem grupy Ich Troje do Mielca opowiedziało się 459 osób. Drugie miejsce zajął Andrzej Piaseczny z wynikiem 311 głosów, kolejne natomiast Feel i De Mono.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy zgodzili się wziąć udział w naszej zabawie – przekazują organizatorzy głosowania. – Liczymy, że z resztą zespołów uda nam się spotkać przy okazji innych imprez. Mieszkańcom dziękujemy za oddane głosy i liczne udostępnienia konkursowego posta. Teraz przystępujemy do części formalnej tego zadania. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i razem będziemy bawić się przy muzyce Ich Troje już 26 sierpnia 2018 roku.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.