Zobacz, gdzie parkować w dniu 1 listopada w powiecie mieleckim
W dniu 1 listopada, mieszkańcy Mielca i przyjezdni z całej Polski, którzy odwiedzą groby swoich bliskich, muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym w rejonach nekropolii.

Organizacja ruchu związanego z dojazdem do Cmentarza Komunalnego przy ulicy Królowej Jadwigi będzie podobna jak przed rokiem. Na części trawiastej przylegającej do cmentarza przygotowane zostaną dodatkowe miejsca dla samochodów. Parkowanie wzdłużne będzie także możliwe na poboczu obwodnicy miasta pod warunkiem kierowania ruchem przez policję i Straż Miejską.
Dla Cmentarza Parafialnego przy ul. Sienkiewicza parkingi będą na ul. Głowackiego (stary dworzec) i przed sklepem Jysk. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

Jadąc na cmentarz przy ul. Rzochowskiej kierowcy muszą się przygotować na zmianę w organizacji ruchu. Na ulicy Dębickiej w odległości 500 m. od skrzyżowania z ulicą Rzochowską po obu stronach jezdni obowiązywał będzie znak „zakaz zatrzymania”. Parking główny będzie przy nekropolii i na ul. Rzochowskiej. Miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.
Jeśli chodzi o cmentarz w Chorzelowie, parking główny zlokalizowany przy kościele, miejsca na samochody będą też przy cmentarzu oraz na drogach dojazdowych do posesji i działek. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi. Na drodze powiatowej Mielec – Tuszów Narodowy zostaną ustawione znaki pionowe „zakaz zatrzymania ” po obu stronach jezdni.
Przy cmentarzu w Książnicach parking będzie po jednej stronie drogi powiatowej i przy samej nekropolii. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

W Radomyślu Wielkim parking główny będzie przed kościołem, pojazdy można będzie postawić również na ulicach Rynek i Wałowej. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi. Od Rynku do ul. Wałowej obowiązywał będzie znak „Zakaz zatrzymania”.
W Padwi Narodowej parkingi będą przy cmentarzu i przed kościołem oraz na ulicach dojazdowych do Rynku. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi. Po prawej stronie drogi wojewódzkiej w kierunku Mielca obowiązuje znak „Zakaz zatrzymania”.
W przypadku pozostałych cmentarzy w powiecie mieleckim parkingi usytuowane będą przy nekropoliach, nie będzie też zmian w organizacji ruchu.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.