Tadeusz Płużański i Leszek Żebrowski razem w Mielcu!
Znani publicyści i historycy specjalizujący się w tematyce Żołnierzy Wyklętych – Tadeusz Płużański i Leszek Żebrowski zawitają w piątek (18.03) do Mielca. Najpierw w godz. 10-12 spotkają się z młodzieżą w auli Zespołu Szkół Technicznych. Następnie o godz. 18 będą gośćmi spotkania otwartego w siedzibie Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży „Kana” przy parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.

Podczas spotkań z publicystami będzie można nie tylko posłuchać o najnowszej historii Polski, ale również nabyć ich książki i otrzymać autografy. Wstęp jest wolny.

Leszek Żebrowski to prawicowy działacz, ekonomista i historyk. Jest synem oficera Związku Walki Zbrojnej i Armii Krajowej i więźnia politycznego, Tadeusz Płużański specjalizuje się w powojennej historii Polski. Jest szefem działu opinii w „Super Expressie” i prezesem Fundacji „Łączka”, zajmującej się m.in. ekshumacją i identyfikacją Żołnierzy Niezłomnych. Zasiada w Radzie Fundacji Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.