Gwiazdor polskiej astronomii w Mielcu. „Znalazłem tu super epicką rzecz” [FILM]
Karol Wójcicki, znany dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny i twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage na Facebooku „Z głową w gwiazdach”, umieścił na nim filmik ze swej wizyty w Mielcu. Zachwyca się w nim Parkiem Leśnym na Górze Cyranowskiej, a szczególnie… zjeżdżalnią.
– Jestem właśnie w Mielcu – relacjonował na żywo Wójcicki. – Wracałem z Bieszczad. Rok temu, znalazłem tu super epicką rzecz. Najlepszą rzeczą, jaką może zrobić miasto swoim mieszkańcom. To zjeżdżalnia w centrum miasta. Taka publiczna zjeżdżalnia. Siada się na kocu, dobry podkład muzyczny i start. Tak że koniecznie musicie zawitać do Mielca. Polecam! – puentuje dziennikarz.
Jak wracać z Bieszczad do Warszawa to TYLKO przez #Mielec 😍Dlaczego? Zobaczcie sami 😂❤️

Opublikowany przez Z głową w gwiazdach na 21 maja 2017

Mówcie co chcecie, to fantastyczna promocja Mielca. I w dodatku darmowa.
Park Leśny wybudowano trzy lata temu. W zachodniej części ulokowane zostały: dwa ślizgi z placem wyłożonym miękkim materiałem poliuretanowym, mini amfiteatr z siedziskami, sztuczny potok, który po zmroku jest podświetlony błękitnym światłem imitującym przepływającą wodę.
U zbiegu ulic Parkowej i Kazimierza Wielkiego, przy południowym wejściu do Parku, najmłodsi mogą cieszyć się z  labiryntu, który dodatkowo został wyposażony w oświetlenie oraz ławki. Tu także, można wjechać na Górę ścieżką rowerową przebiegającą przez cały teren Parku i łączącą się z trasą dla rowerów przy alei Niepodległości. Największą atrakcją zimową jest liczący niemal 116 metrów tor saneczkowy, który swój początek ma w centralnej części Parku Leśnego i biegnie po północnym zboczu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.