Recydywista znęcał się nad konkubiną, groził jej śmiercią

Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Najbliższe trzy miesiące za kratami aresztu spędzi 39-letni mieszkaniec Mielca, który znęcał się nad swoją konkubiną. Groził jej niebezpiecznym narzędziem, pomimo prokuratorskiego zakazu zbliżania się do kobiety.
Wszystko zaczęło się od policyjnej interwencji w jednym z domów w Rzędzianowicach. Miało to związek z awanturą pomiędzy konkubentami.

Jak ustalono, 39-latek, będąc pod wpływem alkoholu, groził kobiecie (34 l.) niebezpiecznym narzędziem. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut kierowania gróźb karalnych.

Aby odizolować ją od sprawcy, funkcjonariusze wydali wobec zatrzymanego nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania. Prokurator objął 39-latka środkami zapobiegawczymi w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.
Mężczyzna szybko złamał zakaz kontaktowania się z konkubiną. Policjanci ponownie więc zatrzymali 39-latka i wystąpili do prokuratury o jego tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do wniosku
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.