GLINY MAŁE. Dramat rodziny. Ogień zabrał im wszystko [ZDJĘCIA]

W niedzielny (27.09) poranek wybuchł pożar, który odebrał dorobek życia państwa Marii i Henrykowi Maj z Glin Małych. W tym tragicznym dla nie czasie nie zostali jednak sami. Ruszyła internetowa zbiórka, która ma ich wesprzeć w normalnym funkcjonowaniu.

Spaliła się przede wszystkim stodoła, w której znajdowały się sprzęty rolnicze takie jak: traktor, dwa kombajny. Ogień strawił również samochód, przyczepka i wiele innych cennych urządzeń potrzebnych do prowadzenia gospodarstwa. Utracony w wyniku pożaru sprzęt był jedynym źródłem utrzymania pana Henryka, który całe życie był rolnikiem i swoją pracę wykonywał z pasją i zaangażowaniem.

Zachęcamy i prosimy wszystkich o wsparcie dla państwa Majów. To skromni i wspaniali ludzie, którzy nigdy nie odmawiali innym pomocy – przekazują organizatorzy zbiórki. – Jeśli ktoś nie może wspomóc ich finansowo, niech chociaż udostępni naszą zrzutkę, aby dotarła do jak największej liczby potencjalnych darczyńców. Całość uzbieranej kwoty pomoże im w zakupie najpotrzebniejszych rzeczy i przybliży ich do odbudowy stodoły. Pomóżmy tej wspaniałej rodzinie wrócić do normalności. 

Pomóc pogorzelcom możemy wpłacając pieniądze tutaj: https://zrzutka.pl/4gtk5u.
Galeria zdjęć
Fot. Zrzutka.pl
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.