Gdzie jest Augusta Skwierz?
Policjanci przy wsparciu leśników i strażaków przeczesuje las w poszukiwaniu 81-letniej Augusty Skwierz. Kobieta wyszła z mieszkania w sobotę (29.07) nie zabierając ze sobą telefonu. Mundurowi przeszukują okolice wskazane przez internautów, jako miejsce, gdzie staruszka była widziana po raz ostatni.
Rysopis poszukiwanej kobiety: 150–160 cm wzrostu, 60 kg wagi, szczupła budowa ciała, siwe i sięgające do ramion włosy, brązowe oczy. Ubrana była w brązowy żakiet z długim rękawem, długie spodnie koloru jasno beżowego i beżowe klapki. Kobieta może mieć przy sobie torebkę na długim pasku. Wszystkie osoby, które zauważą osobę o podobnym wyglądzie, prosimy o pilny kontakt z policją pod nr 997. 
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.