MIELEC. Rusza kino w plenerze

Nieme kino z muzyką na żywo w Parku Oborskich. W roli głównej "Brzdąc"
Kobiece piątki, polskie soboty oraz familijne niedziele – tak w  skrócie prezentuje się propozycja Kina Letniego. Pierwszy seans odbędzie się już dziś (17.07) o godzinie 21:15. Jako pierwszą obejrzymy amerykańską komedię pt. „Pozycja obowiązkowa”.

Jak co roku wszystkie filmy wyświetlane będą w weekendy (piątek – niedziela) w parku przy Pałacyku Oborskich. Ostatni seans w plenerze zaplanowano na 9 sierpnia. Wstęp wolny do 150 osób.

W związku z obowiązującym stanem epidemii (koronawirus) obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Ponadto ze względu na ograniczoną liczbę leżaków i krzeseł, organizatorzy (Kino Galaktyka Samorządowego Centrum Kultury) sugerują mieszkańcom wzięcie ze sobą czegoś do siedzenia.O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.