Filip Dymczyk wśród najlepszych maturzystów w Polsce

Filip Dymczyk wśród najlepszych maturzystów w Polsce

Filip Dymczyk, absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu, znalazł się w elitarnym gronie 26 najlepszych maturzystów w Polsce.

Najlepszych maturzystów wyłoniono z grona 273 419 osób, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do egzaminu dojrzałości. W gronie najlepszych znalazł się Filip Dymczyk, absolwent II LO w Mielcu, jako jedyny przedstawiciel województwa podkarpackiego. Gratulujemy.
Finałowa gala ósmej edycji ogólnopolskiego projektu „Matura na 100 procent” odbyła się w piątek (24.09) w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Wydarzenie zorganizowała Fundacja Zawsze Warto we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną w Warszawie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.