Dwoje kolejnych mieszkańców powiatu z koronawirusem. Są w izolacji

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (15.07) o kolejnych dwóch potwierdzonym przypadkach koronawirusa w naszym powiecie.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju koronawirusa potwierdzono u 38 457 osób, z czego 1 588 zmarło. Na Podkarpaciu zakaziło się 979 osób: 501 wyzdrowiało, a 55 odeszło. Pod nadzorem pozostaje 23 osób, 2 293 poddano kwarantannie, w izolacji jest 324.

Dziś Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o dwóch kolejnych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim. Są to kobieta i mężczyzna. Oboje są w ścisłej izolacji. W sumie na naszym terenie Covid-19 dotknął 33 osoby, z których 19 wyzdrowiało.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.