Dni Radomyśla Wielkiego
W ten weekend (21-22.07) Radomyśl Wielki zaprasza na dwudniowe świętowanie. Wydarzenie w sobotę o godz. 9 rozpocznie 38. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła. W biegu głównym na 10 km  będą rywalizować dorośli (kobiety i dzieci), a na dystansie 1 km – dzieci i młodzież.
Następnie rywalizować będą ze sobą lokalne zakłady mięsne. W programie również degustacje. Następnie na scenie zagrają Kapela Fakiry oraz No Name. W tym czasie odbędzie się próba pobicia rekordu Guinnessa na najwyższą wieżę z… kiełbasy. O godz. 20 wystąpi Rafał Brzozowski z zespołem, a potem – grupa Czadoman. Wszystko zakończy pokaz sztucznych ogni impreza pod chmurką.

W niedzielę odbędzie się m.in. Gminny Turniej Sołectw i zabawa taneczna z zespołem Braders.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.