Dni Radomyśla Wielkiego
W ten weekend (20-21.07) będzie można bawić się na Dniach Radomyśla Wielkiego. Imprezy tradycyjnie odbywać się będą na miejscowym stadionie. W programie wiele atrakcji.

Świętowanie w sobotę rozpocznie się od Ogólnopolskiego Biegu Radomyskiego na 10 km (dla kobiet i mężczyzn). Po południu odbędą się rozgrywki piłkarskie.

Na niedzielę zaplanowano turniej sołectw oraz występy wokalistek: Sylwii Pisarczyk i Anny Mądziel. Potem będzie miał miejsce pokaz antyterrorystów. W międzyczasie na najmłodszych będzie czekało wesołe miasteczko. Będą również stoiska gastronomiczne, promocyjne i handlowe.

O godzinie 20 odbędą się koncerty gwiazd, czyli zespołów disco polo, Top One i Top Girls. Imprezę zakończą pokaz sztucznych ogni i zabawa taneczną z zespołem Flesz.

O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.