Dni Mielca nie będzie

To już potwierdzone. W związku z epidemią koronawirusa Dni Mielca 2020 zostają odwołane. Sztandarowa impreza miasta miała odbyć się w ostatni weekend wakacji. Kilka dni temu wszystkie swoje imprezy plenerowe w tym roku odwołało Starostwo Powiatowe.

O odwołaniu wydarzenia poinformował dziś magistrat – Niestety, w związku z obowiązującym stanem epidemii, niepewnością jak sytuacja będzie prezentować się w najbliższym czasie, ale przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, Dni Mielca 2020 nie odbędą się. Mamy nadzieję, że wszystko powoli wróci do normy, a my spotkamy się za rok – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.

Dni Mielca co roku odbywają się w ostatni weekend wakacji. na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za stadionem. Rok temu na plenerowej scenie zaprezentowały się między innymi: Poparzeni Kawą Trzy, Margaret i Kasia Kowalska. Teraz też miały być zaproszone gwiazdy polskiej muzyki.
W ubiegłym tygodniu o rezygnacji z wszystkich imprez plenerowych poinformowało mieleckie starostwo. Chodzi o Powitanie Lata, wrześniowe Powiatowe Dożynki i grudniowy Jarmark Świąteczny. Tu również decyzja miała związek z epidemią koronawirusa i obostrzeniami z tym związanymi.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.