Darmowe miejskie smsy. Dowiesz się np., gdzie najtaniej kupić paliwo

W Mielcu uruchomiono system bezpłatnych powiadomień SMS. Dzięki usłudze mieszkańcy mogą zapoznać się nie tylko z zagrożeniami czy ważnymi wydarzeniami z zakresu kultury, lokalnej polityki i gospodarki, ale również dowiedzieć się jaka danego dnia będzie pogoda lub gdzie w konkretnym momencie na terenie Mielca można najtaniej kupić paliwo.

Aby móc dostawać miejskie smsy, należy zarejestrować się w serwisie internetowym pod adresem: www.mielec.urzadsms.pl. Wpisujemy tam swój numer telefonu i wybieramy interesującą nas tematykę spośród obszarów: kultura, sport, ostrzeżenia meteorologiczne, konsultacje społeczne, najtańsze paliwo w mieście, komunikaty i ważne informacje.

Następnie otrzymujemy smsa z kodem weryfikacyjnym. Potwierdzamy go i… potem już korzystamy z bezpłatnej usługi. Co istotne, mamy również możliwość weryfikacji tematyki otrzymywanych wiadomości lub całkowitego wypisania się z miejskiego serwisu.

– System ten funkcjonuje już w innych miastach i jest, moim zdaniem, bardzo dobrym rozwiązaniem – przekonuje prezydent Daniel Kozdęba. Pytany o koszty, odpowiada: – Jest to 0.08 grosza od smsa. Czyli są to dla miasta naprawdę niewielkie wydatki. W ciągu roku kwalifikują się w one zasadzie w niższych poziomach zamówień publicznych.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.