Czy w szpitalu będzie weekendowa i świąteczna opieka stomatologiczna?W Mielcu coraz częściej mówi się o potrzebie uruchomienia w szpitalu weekendowej i świątecznej opieki stomatologicznej. Zwolennikiem tego rozwiązania jest radny powiatowy, Adam Jastrząb:

– Jest to ważne dla mieszkańców. Zwłaszcza, jeśli chodzi o małe dzieci, które nie są zbyt odporne na ból – podkreślał Jastrząb. – Wiem to z doświadczenia, bo mój znajomy musiał w nocy wsadzać swoje małe dziecko w samochód i jechać do Rzeszowa, bo tutaj z takiej opieki dentystycznej skorzystać.
Swego czasu dyrektor szpitala, Leszek Kwaśniewski oświadczył, że nie ma szans na weekendowe pogotowie stomatologiczne. Czy teraz, po zmianie władzy w starostwie, zmieni zdanie?
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.