Czy nowy monitoring uchroni pływalnię przed „incydentem kałowym”?

W pływalni krytej przy ulicy Powstańców Warszawy, jedynym takim obiekcie w Mielcu, pojawiły się cztery dodatkowe kamery. Wymieniony został również dotychczasowy monitoring. Cel jest jeden – poprawa bezpieczeństwa osób korzystających z basenu.

Na mieleckiej pływalni wymienionych zostało sześć kamer. Dokupiono natomiast cztery kolejne, a także rejestrator do ich obsługi. Dzięki zakupowi, monitoringiem objęty został, między innymi, hol główny oraz korytarz przed szatniami. Wszystkie kamery oferują obraz w jakości HD.

Fot.: UM Mielec

Rozbudowany i zmodernizowany miejski monitoring wykorzystywany jest przede wszystkim w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom basenu, ale ich zadaniem ma być także zapobieganie przestępczości, w tym kradzieżom oraz zwrócenie szczególnej uwagi na porządek panujący w obiekcie.
O mieleckiej pływalni zrobiło się głośno w regionie po serii tak zwanych incydentów kałowych. Czy nowy monitoring pomoże zapobiec tego typu sytuacjom, okaże się w praktyce.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.