Czwórka bije się o mandat radnego. Na kogo oddasz swój głos? [SONDA]
Przed nami bitwa o jedno miejsce w Radzie Miasta, które po śmierci Krystyny Grzech, od wielu tygodni pozostaje puste. W wyborach, które odbędą się w niedzielę (01.10) wystartuje czwórka kandydatów.

Są to: Łucja Bielec (popierana przez Prawo i Sprawiedliwość), Mariusz Mazur (Podkarpacki Rzecznik Pacjenta), Krystyna Olechowska (Razem dla Ziemi Mieleckiej) i Jolanta Wolska (Nasz Mielec).
Lokal wyborczy znajdować się będzie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Tańskiego. Głosować mogą, a nawet powinni mieszkańcy Osiedla Lotników, a dokładniej – ulic Bajana i Dąbrowskiego oraz Alei Ducha Świętego (numery parzyste). A Ty na kogo oddasz swój głos?

Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.