Cmentarze od dziś otwarte

Od dziś (20.04) otwarte na nowo zostały mieleckie nekropolie. Przywrócone zostało również kursowanie linii nr 4 do Cmentarz Komunalny przy ulicy Królowej Jadwigi.

Przypominamy, że złagodzeniu uległo także część dotychczasowych obostrzeń. Dzięki temu ponownie dozwolone jest przemieszczanie w celach rekreacyjnych, otwarte zostały parki i lasy. Nadal jednak obowiązuje zakaz gromadzenia się, a w miejscach publicznych zasłanianie nosa i ust.
Zakaz odwiedzania nekropolii w Mielcu wprowadzono niespełna dwa tygodnie temu (08.04). Nie dotyczyło to uczestników obrzędów związanych z pochówkiem zmarłych. Możliwe było też dokonanie niezbędnych czynności poprzedzających pochówek. Dozwolony był też odbiór odpadów komunalnych z terenu cmentarza, a także realizowanie tam pozarolniczej działalności gospodarczej.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.