Na 16. mieszkańców powiatu mieleckiego z koronawirusem, 14. już wyzdrowiało

Znów dobre informacje! Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała dziś (19.04) o dwóch kolejnych mieszkańcach powiatu mieleckiego, którzy wygrali walkę z koronawirusem. Tym razem są to kobieta i mężczyzna w starszym wieku. Do tej pory nad Wisłoką Covid-19 zaraziło się 16 mieszkańców, z których aż 14. wyzdrowiało!
W całym kraju koronawirusa potwierdzono u 9 287. osób, z czego 360. zmarło. Na Podkarpaciu zakażonych jest 263. osoby, z których 16. odeszło. W naszym województwie pod nadzorem pozostaje 264. osób, a 5 978. poddanych jest kwarantannie. Hospitalizowanych jest 169. osób. Sanepid wykonał 6 171. testy. W powiecie mieleckim pod nadzorem jest 8 osób, 253. objętych jest kwarantanną.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.