Brutalny rozbój w Dąbrówce Wisłockiej

Trzej młodzi osobnicy (18, 21 i 28 l.) skatowali 47-letniego mieszkańca Dębicy, z którym wcześniej pili alkohol. Bili i kopali go po całym ciele, a kiedy mieli dość, zabrali mu telefony komórkowe wraz z akcesoriami, dokumenty i pieniądze. Do tego brutalnego rozboju doszło kilka dni temu w Dąbrówce Wisłockiej, w gminie Radomyśla Wielkiego.

Leżącego na ziemi 47-latka zauważył przypadkowy przechodzień. Poinformował o tym policję. Działania mundurowych doprowadziły do zatrzymania sprawców. Funkcjonariusze ustalili, że podczas biesiady z 47-latkiem zaplanowali, że kiedy odjedzie, to go pobiją i okradną. Jak zaplanowali, tak zrobili… Po prostu skatowali swego znajomego i okradli.

Po wytrzeźwieniu cała trójka usłyszała zarzut rozboju. Przyznali się do winy. Na wniosek policji prokuratura zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

3 Komentarze

  1. Bity skatowany człowiek zamiast do szpitala to jedzie piany na rowerze do miejsca zamieszkania zamiast do szpitala?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.